43. WSCHODNIO EUROPEJSKI OBÓZ KRAKÓW 14-17 LIPCA 2016 Świnoujską Akademię


43. WSCHODNIO EUROPEJSKI OBÓZ KRAKÓW 14-17 LIPCA 2016

Świnoujską Akademię Karate Kyokushin reprezentowali Sensei Paweł Sujka oraz senpai Władysław Sietko-Sierkiewicz, Sławomir Łukacz i Dawid Guzik 🙂
Z przyjemnością informujemy, że na stopień 1 Dan egzamin zdał senpai Włodek 🙂 Dawid z kolei zaliczył egzamin na 4 Kyu 🙂 )))

14-17 lipca br na obiektach AWF Kraków odbył się 43. Wschodnio Europejski Letni Obóz z udziałem 280 zawodników i trenerów w tym około 30 osób z Armenii, Czech, Estonii, Kaliningradu, Kazakhstanu, Moldawi, Niemiec, Rosji i Ukrainy.

Treningi prowadzili: Prezydent EKF shihan Antonio Pinero oraz CR USA shihan Lesław Samitowski z Chicago. Równolegle odbyło sie Zgrupowanie KN prowadzonde przez trenerów PZK Macieja Sokołowskiego i Roberta Wajgelta, natomiast wprowadzenie do walki w przepisach WKF poprowadził trener Wacław Antoniak.

15 lipca w Sali Konferencyjnej Hotelu Justyna odbyło się coroczne Zebranie POK z udziałem ponad 50 kierowników ośrodków. 16 lipca zostały przeprowadzone egzaminy na Kyu i Dan a wieczorem odbyła się Sayonara na której Konkurs kabaretowy wygrała grupa sensei Piórkowskiego.

Obóz zakończyły ponad godzinne walki egzaminacyjne przeprowadzone w niedzielę rano. W wyniku egzaminu przed Międzynarodową Komisją 5 dan wywalczyli znani kierownicy ośrodków: Robert Kopciowski i Janusz Piórkowski. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymali Dyplomy uczestnictwa, Kalendarze ze wspólnym zdjęciem oraz breloczki.

Organizatorem była Polska Organizacja Kyokushinkai prowadzona przez shihana Andrzeja Drewniaka. Zapraszamy na kolejny 44 letni obóz w lipcu 2017 roku.
Zobacz na facebook