Zaczynamy XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci I Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście ))

Zaczynamy XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci I Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście ))
XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci I Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Świnoujścia w nowym reżimie sanitarnym.
Akademia gotowa. Osu.
Uwaga. Przygotowanie do Turnieju.
Zapraszamy wszystkich na godz.17:30
Hala sportowa przy ul. Piłsudskiego 9
Dziękujemy za wsparcie Osu
Takie medale przygotowaliśmy
XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia
Podobają się Wam ?? ))

Tak było Dzięki super drużynie z Akademii były to najlepiej zorganizowane Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin 650 uczestników Jeszcze raz wielkie dziękuję Osu
Kamil Mastaj Mistrzem Polski w Karate Kyokushin ) Michał Bączyk wicemistrzem, Katarzyna Regent brązowy medal )
Gratulujemy Osu