Świnoujska Akademia Karate Kyokushin rozpoczęła sezon mocnym uderzeniem!

W miniony weekend, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Niemiec GERMAN OPEN 2012, których organizatorem był Klub Karate Kyokushin z Frankfurtu n/Menem. W zawodach wzięło udział 196 zawodników, z 36 ośrodków z 13 krajów. Na tatami występowali zawodnicy z Niemiec, Francji, Rosji, Czech, Węgier, Austrii, Holandii, Słowacji, Izraela, Chorwacji, Belgi, Słowenii, Ukrainy i Polski. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach kumite wg wieku i wagi oraz w konkurencji kata. Polskę reprezentowali zawodnicy ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin oraz z Wrocławskiego, Chorzowskiego, Warszawskiego lubu Karate Kyokushin oraz z Bielska Białej. Sensei Paweł Sujka wystawił ośmioosobową drużynę ze Świnoujścia, która bardzo dobrze wywiązała się z reprezentowania kraju i klubu na Otwartych Mistrzostwach Niemiec zdobywając 1 złoty oraz trzy brązowe medale.
wsplne

Mistrzem Niemiec w kategorii kata została Magdalena Ilczuk, brązowe medale zdobyli Kamil Rusiecki, Dawid Guzik, Martyna Rojczyk wszyscy w kategorii kumite. Tuż za podium uplasowali się Borys Gołdasiewicz oraz Weronika Radecka, piąte miejsca zajęli Dominik Elbiński oraz Natalia Czuba, Świnoujska Akademia Karate Kyokushin zajęła drużynowo czwarte miejsce !!!
ogrd_hamburg
W drodze powrotnej nasi zawodnicy zwiedzili ogród japoński w Hamburgu, kiedy natomiast przekraczali naszą granicę w Świnoujściu na licznikach było 1754 kilometry pokonanej trasy!
Zawodnicy serdecznie dziękują za pomoc w wyjeździe Panom Jarosławowi Terendzie, Maciejowi Makuchowi oraz Włodzimierzowi Sietko -Sierkiewiczowi.