To są najlepsze w historii sztuk walki osiągnięcia zawodników ze Świnoujścia !!!


To są najlepsze w historii sztuk walki osiągnięcia zawodników ze Świnoujścia !!!
W dniach 19-20 listopada w Krakowie na Tauron Arena odbyły się Mistrzostwa Świata w Karate Kyokushin. Po raz pierwszy odbyły się w Europie, a nie w kolebce Karate Japonii. Wystartowało w nich 684 zawodników z 32 krajów !!
Zawody rozgrywane były na 7 tatami.
Ogromny sukces odnieśli zadownicy Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, którzy po medalach Mistrzostw Europy teraz sięgnęli po najwyższe trofea zdobywając dwa srebrne medale Mistrzostw Świata!!!
Tytuł Wicemistrzyni Świata Aleksandry Karpuk w kumite +65 kg oraz 4 miejsce w kata oraz Puchar dla za największe serce do walki wśród zawodników całych MŚ, tytuł wicemistrzyni Świata (mistrzyni Europy) Natali Molendy w kata 12-13 lat Amelii Sawickiej (brązowy medal na ME) i 5 miejsce na MŚ w kata, Kuba Wroniak (brązowy medal na ME) i 5 miejsce na MŚ kumite +75 kg Piotr Sujka (brązowy medal na ME w kumite) i 5 miejsce na MŚ w kata. Mateusz Słowiński dwukrotnie 5-ty na ME i MŚ w kumite -75kg. To największe sukcesy w historii Karate Kyokushin w Świnoujściu. Podsumowując ostatnie rywalizacje na Mistrzostwach Europy i Mistrzostw Świata nasi zawodnicy zdobyli 6 medali !!!Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz Rodzicom za tak wspaniałe wyniki na Mistrzostwach Świata w Karate Kyokushin 😊😊😊
Wyjazd możliwy dzięki wsparciu #UrządMiastaŚwinoujście i sponsorów 🙂 ))
Source